Příběh Juicee

Dům s pomerančovým sadem

Historie Juicee začala v Portugalsku, kam jezdíme na prázdniny. V létě 2015 nás napadlo prodávat před domem pomerančový fresh, protože zahrada je plná pomerančovníků a kolem domu vede frekventovaná cesta.

Zájem byl větší než naše očekávání, už za 2 dny nám došly všechny pomeranče ze zahrady. Doplnili jsme zásoby ovoce a rozšířili sortiment o další druhy freshů, domácí sandwiche a dorty. Úspěchem nápadu jsme byli nadšeni, během 14 dní jsme vydělali víc, než kolik nás stála celá dovolená.

Může to fungovat i v Praze?

Už cestou domů jsem přemýšlel, že bych si rád otevřel podobný stánek i v Praze. Takový, který by šlo snadno přemístit tam, kde se právě něco děje - do parků, na festivaly nebo soukromé oslavy. Co udělat stánek jako mobilní tříkolku?

Rodina mé rozhodnutí nechápala, měl jsem přece dobrou práci v IT firmě. Nenechal jsem se odradit, ve dne chodil do práce a po nocích v garáži stavěl vysněný stánek.

Po necelém roce příprav byl hotový a 30. dubna 2016 jsme stánek s nabídkou domácích limonád umístili kousek od Petřínské rozhledny. První den byl extrémně úspěšný, lidé byli nadšení, fotili se s naším stánkem a my prodali opravdu hodně limonád. Na Petříně jsme strávili celé léto.

Cesta od kupovaného k vlastnímu

Limonádovou sezónu 2017 jsme začali už se dvěma stánky a novou výrobnou. Potkat jste nás tedy mohli nejen u Petřínské rozhledny, ale i v Letenských sadech, na Apetit pikniku a food festivalech na Náplavce. Sirupy pro výrobu domácích limonád teď dodáváme i do restaurací, kaváren a barů. A v létě 2018 stavíme další stánky a rozšiřujeme nabídku o domácí nanuky. Zastavte se u nás, těšíme se na vás. Koukněte se, kde nás najdete.

Příběh Juicee pokračuje.
Sledujte ho na Instragramu a Faceboku.