Catering

Překvapte své hosty stánkem s domácími limonádami a výbornými alkoholickými koktejly. Pomůžeme z vaší oslavy narozenin či firemního večírku udělat neobyčejný zážitek. Náš stánek jde upravit tak, aby zapadl do vizuálního stylu celé akce. Přáli byste si něco opravdu speciálního? Vymyslíme drink či nanuk přímo pro vás, nebo klidně celou nápojovou nabídku - prostě zajistíme celý nápojový catering včetně rychlé a spolehlivé obsluhy.

Alko, Nealko a Nanuky

Z nápojového lístku u našeho stánku si vyberou dospělí i děti, abstinenti, řidiči i milovníci něčeho ostřejšího. Limonády připravujeme z našich vlastních sirupů a doplňujeme je bylinkami, čerstvým ovocem i alkoholem. A nabídneme i víc než jen nápoje - vyrábíme vynikající nanuky z čerstvého ovoce. Na letních oslavách jsou hitem nanuky s alkoholem, umíme je v mnoha příchutích. Nanuky lze perfektně sladit s tématem akce i s firemní značkou. Přímo pro vás vytvoříme etiketu nanuku a do nanukových dřívek vygravírujeme vaše logo či text, dle vašeho přání.

Svatby

Chcete, aby si hosté vaši svatbu dlouho pamatovali? Odlište se od běžného pojetí svatebních oslav. Pronajměte si stánek s domácími alkoholickými, nealkoholickými limonádami a nanuky s vtipnými vzaky na dřívkách. Vy i vaši hosté budete nadšeni.

Chcete Juicee catering pro svou akci? Ozvěte se nám!

Tadeáš Podzemský